KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528050
nr 1552 8050
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1927, "slätterna och kvarnen". Olja på duk, 49x73 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:33:23
6/7 17:04:50
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers